top of page

VIPSPORTS LABORATORIJA

Misija

​VIPSPORTS misija ir dot iespēju ikvienam, kas atskārtis - sportojot var savu dzīvi padarīt veselīgāku, aizraujošāku un veiksmīgāku - trenēties viedi, izmantojot aprobētas un aktuālas sporta diagnostikas tehnoloģijas un treniņu metodes.

Vēsture

​VIPSPORTS ir otrā vecākā sporta laboratorija Latvijā, kas savus pakalpojumus sāka piedāvāt 2004. gadā. Toreiz bija liela vēlme darīt ko vērtīgu Latvijas sporta aktīvistu labā. Šodien bez šīs vēlmes mūsu rīcībā ir arī optimāli plašs sporta diagnostikas iekārtu klāsts. Mēs sistemātiski sekojam līdzi inovācijām sporta diagnostikas un treniņu metodoloģiju jomās, pārbaudām tās un piedāvājam saviem klientiem.

Logo

VIPSPORTS logo attēlots ne tikai stilizēts sportists, bet arī divas sportā dominējošās emocijas – prieks par uzvaru un skumjas par zaudējumu. Abas šīs emocijas, adekvāti izvērtētas un izprastas, gan dzīvē, gan logo ved uz augšu – uz augstākiem sasniegumiem, labākiem rezultātiem un attīstītākām spējām. Kā punktiņš uz „i” ikviena sportiski aktīva cilvēka pilnveidošanas procesā ir VIPSPORT sniegtie pakalpojumi un produkti.

bottom of page